De heer Kees (K.B.) de Graaf
Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies
Algemeen
Geboren in Vollenhove (op de rand van de Noordoostpolder, 1969). Middelbare school in Enkhuizen, studie sociale geografie aan de Universiteit van Amsterdam.
Na verschillende banen bij onderzoeksbureaus en een bouwbedrijf in 2000 de overstap gemaakt naar het bestaan als zelfstandige. Niet veel later verhuisd van Amsterdam naar Zuidlaren. Vader van drie kinderen.
Eigen bureau (Studio Platz). Auteur van verschillende publicaties over scholenbouw, architectuur, ruimtelijke ordening en woningbouw.
Tot mijn activiteiten behoren het schrijven van beleids- en communicatieplannen, jaarverslagen en andere tekstproducties. Verder werk ik samen met fotografen en vormgevers bij de productie van complete tijdschriften en boeken.
Nevenfuncties
- eigenaar Studio Platz (bezoldigd)
- fractiemedewerker communicatie PvdA Drenthe (bezoldigd)
- secretaris Rijvereniging Annen (onbezoldigd)
Functie historie
2018
- 13 mei 2014 - 27 mrt. 2018 Steunfractielid, PvdA
Laatste tweets
-
RT @deArchitectNL: Artikel | Op 17 maart 2023 overleed Adri Duivesteijn (1950-2023). Hij was een van de weinige politici die een opvattingโฆ21 maart 2023
-
RT @tijdschriftNB: Hoogleraar Revitalisering van stad en land, Zef Hemel, loopt de komende tijd door het Noorden. Hij hoopt dat zijn wandelโฆ21 maart 2023
-
Een prachtig affiche/manifest maakte het appel destijds compleet. twitter.com/TrancityHaarleโฆ21 maart 2023
Activiteiten
Sprekersfragmenten
Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten