Raad

Periode

Huidig

Fracties

Leefbaar Tynaarlo

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van Leefbaar Tynaarlo
  1. Mevrouw Annemarie Machielsen Fractievoorzitter
  2. De heer H.T.M. (Marcel) Elzerman Raadslid
  3. De heer C.H. Kloos Raadslid
  4. Roelof Rutgers Raadslid
  5. De heer J. Weering Raadslid
  6. Hans van Gestel Commissielid vanaf 27-02-2024
  7. Leo Hegge Commissielid vanaf 27-02-2024

Tynaarlo Nu

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Tynaarlo Nu
  1. Richard Aeilkema Fractievoorzitter
  2. Dineke Idsingh Raadslid
  3. Herman van der Poel Raadslid
  4. Frank van Driel Commissielid vanaf 27-02-2024
  5. Wilma Stuiver Commissielid vanaf 27-02-2024
  6. Rob Terpstra Commissielid vanaf 27-02-2024

GroenLinks

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Gea Bijkerk Fractievoorzitter
  2. Arie Meerman Raadslid
  3. Willem Nieman Raadslid
  4. Evert van de Klundert Commissielid vanaf 27-02-2024
  5. Willem van der Meij Commissielid vanaf 27-02-2024
  6. Dick Oele Commissielid vanaf 27-02-2024

PvdA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Koos Dijkstra Fractievoorzitter
  2. Marjolein Koning Raadslid vanaf 14-05-2024
  3. Anneke Lubbers Raadslid
  4. Carla Ensing-Compaan Commissielid vanaf 27-02-2024
  5. Frank van der Werf Commissielid vanaf 27-02-2024

VVD

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. De heer G. Pieters Fractievoorzitter
  2. Hilde Kamminga Raadslid
  3. De heer J. Smits Raadslid
  4. Nico Heikamp Commissielid vanaf 27-02-2024
  5. Lydia Pieters-de Vries Commissielid vanaf 27-02-2024

D66

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Mevrouw C.E. Kardol Fractievoorzitter
  2. De Heer H.W.A. van Os Raadslid
  3. Christina Stradmeijer Raadslid
  4. Kristian Kloen Commissielid vanaf 27-02-2024

Gemeentebelangen

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Gemeentebelangen
  1. Dhr. Jacob van Gelder Fractievoorzitter
  2. Dennis Franke Commissielid vanaf 27-02-2024
  3. Jacqueline Haijkens-Bolt Commissielid vanaf 27-02-2024

CDA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Henk Middendorp Fractievoorzitter
  2. Femmo Haisma Commissielid vanaf 27-02-2024
  3. Hanneke Wiersema Commissielid vanaf 27-02-2024

ChristenUnie

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. De heer Henny van den Born Fractievoorzitter
  2. Jan de Jonge Commissielid vanaf 27-02-2024
  3. Jaap Kuipers Commissielid vanaf 27-02-2024
  4. JanKees Winters Commissielid vanaf 27-02-2024

Burgemeester

Bekijk pagina
Leden van Burgemeester
  1. De heer M. Thijsen Burgemeester

Bestuur & Organisatie

Griffie

Leden van Griffie
  1. R.J. (Sonja) Puite Raadsgriffier
  2. Ina Been Raadsadviseur vanaf 01-01-2024
  3. Ewoud Hendriks Griffiemedewerker vanaf 01-02-2024

Commissies

Rekenkamer

Leden van Rekenkamer
  1. Miranda Kolkman Voorzitter vanaf 14-05-2024
  2. Hanneke van der Hoef Extern lid
  3. Geert Huberts Extern lid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens

2006

Ophalen gegevens

2005

Ophalen gegevens

2004

Ophalen gegevens

2003

Ophalen gegevens

2002

Ophalen gegevens

2001

Ophalen gegevens

2000

Ophalen gegevens

1999

Ophalen gegevens

1998

Ophalen gegevens

1997

Ophalen gegevens

1996

Ophalen gegevens

1995

Ophalen gegevens

1994

Ophalen gegevens