Raad

Leefbaar Tynaarlo

Fractie informatie

Logo van Leefbaar Tynaarlo
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van De heer C.H. Kloos De heer C.H. Kloos (Fractievoorzitter)
Foto van De heer H.J. Franke De heer H.J. Franke (Raadslid)
Foto van De heer R.A. Kraaijenbrink De heer R.A. Kraaijenbrink (Raadslid) tot 27-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Mevrouw N. Hofstra Mevrouw N. Hofstra (Fractievoorzitter)
Foto van De heer J.J. van Heukelum De heer J.J. van Heukelum (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van De heer G. Pieters De heer G. Pieters (Raadslid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van De heer K. Kuipers De heer K. Kuipers (Fractievoorzitter)
Foto van D.E. Oele D.E. Oele (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Mevrouw S. Veenstra Mevrouw S. Veenstra (Raadslid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Mevrouw C.E. Kardol Mevrouw C.E. Kardol (Fractievoorzitter)
Foto van De heer A.T.W.J. Jennekens De heer A.T.W.J. Jennekens (Raadslid) tot 27-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Mevrouw H. Wiersema Mevrouw H. Wiersema (Fractievoorzitter)
Foto van De Heer F. Haisma De Heer F. Haisma (Raadslid)
Foto van De heer K Knot De heer K Knot (Raadslid)
 

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van De heer P. van Es De heer P. van Es (Fractievoorzitter)
Foto van Hilde Kamminga Hilde Kamminga (Raadslid)
Foto van De heer J. Weering De heer J. Weering (Raadslid) tot 27-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van De heer T.A.H. Dijkstra De heer T.A.H. Dijkstra (Fractievoorzitter)
Foto van De heer Kees (K.B.) de Graaf De heer Kees (K.B.) de Graaf (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Mevrouw A. Lubbers Mevrouw A. Lubbers (Raadslid)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van De heer Henny van den Born De heer Henny van den Born (Fractievoorzitter)
Foto van De Heer J. Hoogenboom De Heer J. Hoogenboom (Raadslid) tot 27-03-2018
 

burgemeester

Fractie informatie

Logo van burgemeester

Leden

Foto van M. Thijsen M. Thijsen (Burgemeester)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van De heer J.L. de Jong De heer J.L. de Jong (Griffier) tot 17-04-2018
Foto van Peter Koekoek Peter Koekoek (Griffier) vanaf 09-07-2018
Foto van Mevrouw I. Been Mevrouw I. Been (Griffiemedewerker)
 

Rekenkamercommissie

Commissie informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van Mevrouw B. Slofstra Mevrouw B. Slofstra (Secretaris)