Raad

Leefbaar Tynaarlo

Fractie informatie

Logo van Leefbaar Tynaarlo
Aantal zetels op 31-12-2016
5

Leden

 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2016
5

Leden

 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2016
4

Leden

Foto van De heer K. Kuipers De heer K. Kuipers (Fractievoorzitter)
Foto van Mevrouw S. Veenstra Mevrouw S. Veenstra (Raadslid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2016
4

Leden

Foto van Mevrouw C.E. Kardol Mevrouw C.E. Kardol (Fractievoorzitter) vanaf 11-10-2016
Foto van Mevrouw L.S. Magnin Mevrouw L.S. Magnin (Raadslid) tot 01-10-2016
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

Foto van Mevrouw H. Wiersema Mevrouw H. Wiersema (Fractievoorzitter)
Foto van De Heer F. Haisma De Heer F. Haisma (Raadslid)
Foto van De heer K Knot De heer K Knot (Raadslid)
 

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

Foto van De heer P. van Es De heer P. van Es (Fractievoorzitter)
Foto van Hilde Kamminga Hilde Kamminga (Raadslid)
Foto van De heer J. Weering De heer J. Weering (Raadslid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

Foto van De heer T.A.H. Dijkstra De heer T.A.H. Dijkstra (Fractievoorzitter)
Foto van Mevrouw A. Lubbers Mevrouw A. Lubbers (Raadslid)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van De heer Henny van den Born De heer Henny van den Born (Fractievoorzitter)
 

burgemeester

Fractie informatie

Logo van burgemeester

Leden

Foto van M. Thijsen M. Thijsen (Burgemeester)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Mevrouw I. Been Mevrouw I. Been (Griffiemedewerker)
Foto van M. Kemkers - Been M. Kemkers - Been (Griffiemedewerker) vanaf 01-01-2016
Foto van Mevrouw Y. Sikken Mevrouw Y. Sikken (Griffiemedewerker)
 

Rekenkamercommissie

Commissie informatie

Logo van Rekenkamercommissie

nvt

Leden

Foto van Marjan van der Veen Marjan van der Veen (Voorzitter) tot 01-01-2016
Foto van Mevrouw B. Slofstra Mevrouw B. Slofstra (Secretaris)
Foto van Casper Jongsma Casper Jongsma (Extern lid) tot 01-01-2016
Foto van Hans Oostmeijer Hans Oostmeijer (Extern lid) tot 01-01-2016